stap 1
Telefonische screening
Over welke vaardigheden en kwaliteiten beschik je? En belangrijker nog: wat verwacht je van een job? Tijdens een telefonisch gesprek leren we elkaar beter kennen.
Gelieve een meer recente versie van je browser te installeren.
Online sinds 10/02/2025
Ben jij een ervaren professional in met ervaring in aankoop? Ben je gedreven om nieuwe zaken bij te leren en voluit mee te gaan in het reilen en zeilen in een KMO? Dan is deze job van Aankoop & Logistiek Specialist in Sint-Truiden iets voor jou!
Wat ga je doen in deze dynamische vlakke organisatie met familiale sfeer?
Ben jij de geschikte kandidaat voor de rol als Aankoop & Logistiek Specialist? Dan herken je je in de volgende eigenschappen:
Wat mag je verwachten voor jouw inzet in de rol van Aankoop & Logistiek Specialist?
Ben jij de veelzijdige professional die wij zoeken? Solliciteer dan nu en word onderdeel van hun hechte team. Solliciteer dan nu via onze website.
Je sollicitatie in 7 stappen
stap 1
Over welke vaardigheden en kwaliteiten beschik je? En belangrijker nog: wat verwacht je van een job? Tijdens een telefonisch gesprek leren we elkaar beter kennen.
stap 2
We vragen je een aantal testen te maken. Zo krijgen wij een duidelijk beeld van jouw kennis en kunnen wij jou de juiste vacatures voorschotelen.
stap 3
Samen met een van onze consultants bespreek je wat jij zoekt in een job en overloop je jouw testresultaten.
stap 4
Op discrete manier winnen we professionele referenties in bij de door jou opgegeven contactpersonen.
stap 5
Vervolgens stellen we je verschillende vacatures voor. Iets voor jou? Dan begeleiden wij jouw vlotjes doorheen de sollicitatieprocedure van de klant.
stap 6
Hebben we een perfecte match voor jou gevonden? Dan ga je aan de slag.
stap 7
Nadat je van start bent gegaan, houden we regelmatig contact. Daarnaast staan wij jou bij met scherpe artikels, concrete opleidingen en heel wat tools zodat jij je voortdurend verder kan ontwikkelen.
Je hebt al een account op Bright Plus. Log je even in alvorens je solliciteert, dan worden alle gegevens al voor jou ingevuld. Als je al een account hebt, log je best eerst in, zo worden alle gegevens al voor jou ingevuld. Als je nog geen account hebt kan je gewoon verder gaan en registreer je in een mum van tijd samen met je sollicitatie.